Mini Moto Hadinka - 8. ročník 

Čeladná - chata Dukla 8.června 2019

Foto - klikni zde : 

 
 
 


Motorkáři, moto-klub Beskyd's Raiders Vám děkuje, že jste nás přijeli podpořit :-) Výtěžek z této akce půjde stejně jako loni na "Den bez hendikepu" pro mentálně postižené lidičky ve stacionáři " Náš svět" v Pržně :-)

Foto z loňska je zde :


 

 

Zahrát přijela kapela 

Sova Band  -  alias Oldson 

na el. housličky (bývalá VARTA)

Oldson na el. housličky (bývalá VARTA)Bude nás opět hrát kapelu Sova Band - alias
Oldson na el. housličky (bývalá VARTA)Bude nás opět hrát kapelu Sova Band - alias
Oldson na el. housličky (bývalá VARTA)


Motoklub Beskyd's Raiders vyhlásil loňský 6. ročník motosrazu Moto-Hadinka 2017, jako poslední ročník, který organizoval, ale z důvodu opakovaných žádosti skalních návštěvníků tohoto srazu, abychom zorganizovali alespoň něco malého, jsme se rozhodli vyhovět a uspořádáme tedy v roce 2018 pro Vás jednodenní Mini Moto-Hadinku ( s možnosti noclehu v chatě Dukla, nebo zdarma stanování). Akce se uskuteční v malebném prostředí rekr. stř. Dukla v obci Čeladná v sobotu 16.června 2018. Program budeme průběžně ladit podle toho, kolik z Vás projeví zájem k nám přijet ... každopádně se můžete ale těšit na skvělou kuchyni, zastřešené posezení, kapelu Sova Band ( to je ta kapela co nám vždy hrála ve stanu), karaoke, venkovní bazén - plavky sebou, finskou saunu a celkově skvělou pohodovou atmosféru,na jakou jste byli vždy na naších akcích zvyklí - Beskydští Nájezdníci 
PS: v porovnání s velkou Moto-Hadinkou se bude jednat opravdu jen o mini jednodenní akci. Uvidíme, zda právě touto komornější akci, na které se budete mít možnost potkat, popovídat a zapařit s ostatními motorkáři, se Vám trefíme do noty, či nikoli ... že by nová tradice? 
Pozor : ubytování v chatě Dukla je již vyprodané, proto berte sebou spacák a karimatku a pokud nemáte stan, tak můžete nocovat v chatě v kulturní místnosti., nebo v budově sauny .

Veškerý výnos z této akce půjde na příští, již 6. ročník " Dne bez hendikepu "

 pro mentálně postižené klienty ve stacionáři "Náš svět " v Pržně .

Kontakty : www. najednici.cz, www.chatadukla.cz, najezdnici@seznam.cz