Zveme Vás přátelé na 6 ročník 

" Dne bez hendikepu"

Stacionář Náš svět - Pržno

8. května 2020

Pojeďte spolu s námi udělat opět tamním lidičkám radost ! Jak říkají jejich ošetřovatelky : " oni se těší jen na dvě věci na Vánoce a na motorky " :-)
 

 

 

 

6. ročník Dne bez hendikepu se ruší !!!

Vededí stacionáře "Náš svět" v Pržně oznámilo, že z důvodu zvýšeného hygienického opatření v tomto  zařízení, není možno v naplánovaném termínu 8.5.2019 tuto charitativní akci uskutečnit. Případný náhradní termín včas zveřejníme na těchto stránkách a našem FB profilu. Děkujeme tímto všem morkářům, kteří měli v plánu opět udělat tamním lidičkám radost ... pracujeme na náhradním termínu.

 
 
 

 

 

5. ročník " Dne bez hendikepu"

úterý 8. května 2018

Děkujeme všem, kteří nám přijeli  pomoct s 5. ročníkem a udělat tamním lidem radost, moc si toho vážíme . Také děkujeme firmě Motopark.cz , jenž sponzorovala tento 5. ročník. Motoklub Beskyd's Raiders :-)
Stacionář pro mentálně hendikepované spoluobčany "Náš svět" v Pržně 
Sponzor 5. ročníku byla Fa:  Yamaha Ostrava - motopark.cz
 

 

 

8.5.2016 proběhl 4.ročník Dne bez hendikepu.

Děkujeme všem motorkářům, kteří nám pomohli

a také stavení firmě Santarius, která sponzorovala

tento 4. ročník - moc si toho vážíme :-)

 

 

8. KVĚTNA 2015 od 13:00 hod.

proběhl 3. ročník: Dne bez hendikepu - v Pržně neziskové  organizaci Náš svět, domov pro osoby s mentálním a chronickým duševním postižením

Děkujeme všem, kteří přijeli pomoct a zejména slečně Dominice Hájkové za sponzorský dar, kterým tuto akci podpořila - velmi si toho vážíme !

 

 

2. ročník "Dne bez hendikepu"

 Pržno 8.5.2014

Letošního 2. ročníku se zůčastnili také naši kolegové ze spřátelených klubů - děkujeme, že jste přijeli na svých mašinách  podpořit dobrou věc !

 

 

 

1. ročník "Dne bez hendikepu"

Dne 8.5.2013 uspořádalo 

občanské sdružení Beskyd's Raiders

v neziskové organizaci Náš svět v Pržně 1.ročník  Dne bez hendikepu. Toto středisko pečuje o mentálně hendikepované spoluobčany. Chtěli jsme těmto lidem s našimi mašinami udělat radost.

 Posuďte sami, zda se nám to podařilo.

 

LIVE TO RIDE -- RIDE TO LIVE !!!